Przejdź do treści
REKRUTACJA
1
3
5
3
Przejdź do stopki

Programy i projekty

Treść

Rok szkolny 2021/2022:

 1. ,,Program dla szkół”- unijny program polegający na dostarczaniu dzieciom w mlodszych klasach SP owoców, warzyw oraz mleka i produktów mlecznych.
 2. ,,Bądź z innej bajki"- kampania edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Cyfryzacji i Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy ze Stowarzyszeniem Góry Kultury. Prowadzona z uczniami klas szkoły postawowej.
 3. ,,iTeatr dla Szkół"- autorski projekt Telewizji Polskiej S.A. realizowany dla wszystkich uczniów.
 4. ,,Aktywna tablica"- rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 realizowany dla wszystkich uczniów.
 5. ,,Kubusiowi Przyjaciele natury"- to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych (klasy I-III) poświęcony tematyce ekologicznej, organizowany przez markę Kubuś.
 6. ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka"- to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas młodszych szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.
 7.  ,,Aktywnie to znaczy zdrowo” - autorski projekt nauczyciela i instruktora pływania w szkole.  
 8. ,,Konkurs Fundacji Pho3nix" - ogólnopolski międzyszkolny konkurs NA KROKI w związku z XXX finałem WOŚP.
 9. ,,Różowa skrzyneczka" - program fundacji walczącej z wykluczeniem i tabu menstruacyjnym realizowany w szkole jako program edukacyjny o dojrzewaniu i higienie tego okresu jak i darmowe zaopatrzenie w środki higieny osobistej na czas menstruacji u potrzebujących uczennic.
 10. ,,EKO MAŁOPOLSKA DLA KLIMATU" projekt zintegrowany, przeprowadzany przez Starostwo powiatowe w Wadowicach.

Rok szkolny 2022/2023:

 1. ,,Program dla szkół”- unijny program polegający na dostarczaniu dzieciom w młodszych klasach SP owoców, warzyw oraz mleka i produktów mlecznych.
 2. ,,iTeatr dla Szkół"- autorski projekt Telewizji Polskiej S.A. realizowany dla wszystkich uczniów.
 3. ,,Aktywna tablica"- rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 realizowany dla wszystkich uczniów.
 4. ,,Kubusiowi Przyjaciele natury"- to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych (klasy I-III) poświęcony tematyce ekologicznej, organizowany przez markę Kubuś.
 5. ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka"- to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas młodszych szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.
 6.  ,,Aktywnie to znaczy zdrowo” - autorski projekt nauczyciela i instruktora pływania w szkole.  
 7. ,,Różowa skrzyneczka" - program fundacji walczącej z wykluczeniem i tabu menstruacyjnym realizowany w szkole jako program edukacyjny o dojrzewaniu i higienie tego okresu jak i darmowe zaopatrzenie w środki higieny osobistej na czas menstruacji u potrzebujących uczennic.
 8. ,,EKO MAŁOPOLSKA DLA KLIMATU" projekt zintegrowany, przeprowadzany przez Starostwo powiatowe w Wadowicach.
 9. EkoMisja – Nie marnuję”- program edukacyjny organizowany wspólnie przez Lidl Polska oraz Federację Polskich Banków Żywności.
 10. ,,Edukacyjna Sieć Antysmogowa!"- (projekt ESA) projekt Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej Państwowego Instytutu Badawczego
41362