Przejdź do treści
REKRUTACJA
1
3
5
3
Przejdź do stopki

Programy i projekty

Treść

Rok szkolny 2021/2022:

 1. ,,Program dla szkół”- unijny program polegający na dostarczaniu dzieciom w mlodszych klasach SP owoców, warzyw oraz mleka i produktów mlecznych.
 2. ,,Bądź z innej bajki"- kampania edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Cyfryzacji i Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy ze Stowarzyszeniem Góry Kultury. Prowadzona z uczniami klas szkoły postawowej.
 3. ,,iTeatr dla Szkół"- autorski projekt Telewizji Polskiej S.A. realizowany dla wszystkich uczniów.
 4. ,,Aktywna tablica"- rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 realizowany dla wszystkich uczniów.
 5. ,,Kubusiowi Przyjaciele natury"- to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych (klasy I-III) poświęcony tematyce ekologicznej, organizowany przez markę Kubuś.
 6. ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka"- to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas młodszych szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.
 7.  ,,Aktywnie to znaczy zdrowo” - autorski projekt nauczyciela i instruktora pływania w szkole.  
 8. ,,Konkurs Fundacji Pho3nix" - ogólnopolski międzyszkolny konkurs NA KROKI w związku z XXX finałem WOŚP.
 9. ,,Różowa skrzyneczka" - program fundacji walczącej z wykluczeniem i tabu menstruacyjnym realizowany w szkole jako program edukacyjny o dojrzewaniu i higienie tego okresu jak i darmowe zaopatrzenie w środki higieny osobistej na czas menstruacji u potrzebujących uczennic.
 10. ,,EKO MAŁOPOLSKA DLA KLIMATU" projekt zintegrowany, przeprowadzany przez Starostwo powiatowe w Wadowicach.

Rok szkolny 2022/2023:

 1. ,,Program dla szkół”- unijny program polegający na dostarczaniu dzieciom w młodszych klasach SP owoców, warzyw oraz mleka i produktów mlecznych.
 2. ,,iTeatr dla Szkół"- autorski projekt Telewizji Polskiej S.A. realizowany dla wszystkich uczniów.
 3. ,,Aktywna tablica"- rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 realizowany dla wszystkich uczniów.
 4. ,,Kubusiowi Przyjaciele natury"- to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych (klasy I-III) poświęcony tematyce ekologicznej, organizowany przez markę Kubuś.
 5. ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka"- to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas młodszych szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.
 6.  ,,Aktywnie to znaczy zdrowo” - autorski projekt nauczyciela i instruktora pływania w szkole.  
 7. ,,Różowa skrzyneczka" - program fundacji walczącej z wykluczeniem i tabu menstruacyjnym realizowany w szkole jako program edukacyjny o dojrzewaniu i higienie tego okresu jak i darmowe zaopatrzenie w środki higieny osobistej na czas menstruacji u potrzebujących uczennic.
 8. ,,EKO MAŁOPOLSKA DLA KLIMATU" projekt zintegrowany, przeprowadzany przez Starostwo powiatowe w Wadowicach.
 9. EkoMisja – Nie marnuję”- program edukacyjny organizowany wspólnie przez Lidl Polska oraz Federację Polskich Banków Żywności.
 10. ,,Edukacyjna Sieć Antysmogowa!"- (projekt ESA) projekt Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej Państwowego Instytutu Badawczego

Rok szkolny 2023/2024:

 1. ,,Program dla szkół”- unijny program polegający na dostarczaniu dzieciom w młodszych klasach SP owoców, warzyw oraz mleka i produktów mlecznych.
 2. ,,Aktywna tablica"- rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 realizowany dla wszystkich uczniów.
 3. ,,Kubusiowi Przyjaciele natury"- to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych (klasy I-III) poświęcony tematyce ekologicznej, organizowany przez markę Kubuś.
 4. ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka"- to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas młodszych szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.
 5.  ,,Aktywnie to znaczy zdrowo” - autorski projekt nauczyciela i instruktora pływania w szkole.  
 6. ,,Różowa skrzyneczka" - program fundacji walczącej z wykluczeniem i tabu menstruacyjnym realizowany w szkole jako program edukacyjny o dojrzewaniu i higienie tego okresu jak i darmowe zaopatrzenie w środki higieny osobistej na czas menstruacji u potrzebujących uczennic.
 7. #szkolapamieta- Ogólnopolski akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki.
 8. ,,Edukacyjna Sieć Antysmogowa!"- (projekt ESA) projekt Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej Państwowego Instytutu Badawczego
 9. Niebieskie Igrzyska Fundacji IWRD- są formą ogólnopolskich obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu przypadającego na 2 kwietnia oraz Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu. Niebieskie Igrzyska pokazują jak wspaniale dzieci z autyzmem mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych i wspólnotowych.
 10. Projekt Akademia Lubella- ogólnopolski program edukacyjny z zakresu komponowania zróżnicowanych, wartościowych posiłków, ale również prawidłowych zachowań związanych z niemarnowaniem jedzenia.
 11. Projekt BOŚ- ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM- ogólnopolska 14 edycja projektu, którego głównym celem  jest  wykształcenie u dzieci klas 1-3 postaw prozdrowotnych.
 12. Innowacja pedagogiczna Europa i Ja”- projekt realizowany na terenie całej szkoły w ciągu całego roku, edukacja europejska
 13. 5-ka dla Natury- ogólnopolski program edukacyjno- grantowy, ekologiczny dla uczniow klas 1-3
 14. Labolatoria Przyszłości- ogólnopolski program edukacyjno-technologiczny skierowany do szkół podstawowych
 15. Projekt LIFE IP EKOMALOPOLSKA-  prowadzony przez pracowników z Urzędu Starostwa Powiatu Wadowickiego
 16. X Wadowicka Integracyjna Gala Pływacka- zawody sportowe organizowane przez Fundację Dać Szansę z Wadowic
 17. Kampania społeczna LIDL „Szkoły pełne Talentów ”- projekt angażujący środowisko lokalne
 18. Innowacja pedagogiczna- Terapia ręki- zajęcia prowadzone przez p. mgr S. Łowisz                                
100371