Przejdź do treści
REKRUTACJA
1
3
5
3
Przejdź do stopki

Nauczyciele

Treść

Dyrektor: mgr Dominika Żak

Nauczyciele przedmiotowcy, oligofrenopedagodzy (wychowawcy klas):

  1. mgr M.Zając- wych kl. VI SP
  2. mgr Izabela Iwańska
  3. mgr Wojciech Grygiel- wych. kl. II BR
  4. mgr Magdalena Woźnicka- wych. kl. VII-VIII SP
  5. mgr Magdalena Ogiegło- wych. kl. I BR
  6. mgr Iwona Porzycka- wych. kl. I PdP
  7. mgr Barbara Widlarz-Koczeń
  8. mgr s. Grażyna Wolska
  9. mgr Joanna Leśniak- wych kl. VI UA
  10. mgr Kinga Kornaś- wych. kl. V UA
  11. mgr Urszula Chachulska- wych kl. II UA
  12. mgr inż. Anna Kwaśniak
  13. mgr Piotr Wajdzik
  14. mgr Aleksandra Węgrecka- wych. kl. V SP 
  15. mgr Ewelina Bik- wych kl. I SP
  16. mgr Paulina Gibas- wych. kl. II PdP
  17. mgr Aleksandra Gruchlik- wych. kl. IV SP
  18. mgr Edyta Bodzioch
  19. mgr Agnieszka Bereza- Mielcarz
  20. mgr Barbara Cudo

Osoby pracujace jako pomoc pedagoga w klasach I-V UA SP

  1. p. Małgorzata Gąsiorowska
  2. p. Dorota Targosz
  3. p. Aneta Wnęczak
  4. p. Sylwia Warchał

Tabela przedstawia godziny dostępności nauczyciela

dla ucznia i rodzica w r. szkol. 2023/2024

aktualizacja: 23 kwietnia 2024 rok

 

 

Nazwisko i imię

Dzień / godzina

1.

Bereza- Mielcarz Agnieszka

środa 13.15- 14.15,

2.

Bik Ewelina

czwartek 9.35- 10.20

piątek 9.35-9.50

3.

Bodzioch Edyta

wtorek  11.15-12.15

4.

Brusik Ilona

piątek 15.15- 15.45

5.

Cabak Grażyna

poniedziałek 18.50-19.20

6.

Chachulska Urszula

wtorek 14.00 -15.00

7.

Chudy Agnieszka

czwartek 14.15-14.45

8.

Cudo Barbara

piątek 8.30- 9.30

9.

Fiałek Joanna

wtorek 12.30- 13.30

10.

Galas Olga

czwartek 7.15- 7.45

11.

Gibas- Bąk Paulina

czwartek 9.30-10.30

12.

Gruchlik Aleksandra

środa 8.30-9.30

13.

Grygiel Wojciech

środa 8.15-8.45

czwartek 9.55- 10.25

14.

Iwańska Izabela

poniedziałek 14.15- 15.15

15.

Kasperek Katarzyna

piątek 7.15 – 7.45

16.

Kornaś Kinga

środa 10.20- 11.20

17.

Kurdas Edyta

poniedziałek 14.45- 15.15

wtorek 15.15 - 15.45

18.

Kwaśniak Anna   

poniedziałek 15.00- 16.00 (co drugi tydz.)

19.

Leśniak Joanna

środa 10.25- 10.55

piątek 8.45 – 9.15

20.

Łowisz Sylwia

poniedziałek 13.10- 14.10

21.

Malewska- Wawro A.

 

22.

Mazgaj Aneta

środa 15.15-15.45

23.

Ogiegło Magdalena

poniedziałek 11.10- 12.10

24.

Porzycka Iwona

poniedziałek 12.00- 12.15

wtorek 8.45- 9.30

25.

Słodowska Marta

piątek 15.15- 15.45

26.

Stopa Elżbieta

środa 18.50- 19.20,

czwartek 18.50-19.20

27.

Wajdzik Piotr

środa 15.00- 15.30

28.

Węgrecka Aleksandra

czwartek 12.15- 13.15

29.

Widlarz- Koczeń Barbara

wtorek 12.00- 13.00

30.

Wiercimak Joanna

piątek 9.50- 10.20

31.

s. Wolska Grażyna

wtorek 9.35- 10.20

środa 3.30- 8.45

32.

Woźnicka Magdalena

środa 11.10- 12.10

33

Zając Marta

piątek 10.00- 11.00

 

100371