Przejdź do treści
REKRUTACJA
1
3
5
3
Przejdź do stopki

Zimo sio, Wiosno witaj!

Treść

Dziś uczniowie niektórych klas zostali zaproszeni przez p. Anię do rozpoznania ,,dziwnego" Gościa. Okazalo się, że w sali siedzi... Zima! Smutna, szara, zmęczona- chciała jak najszybciej się spakowac i uciec za siedem mórz... Oczywiście uczniowie jej pomogli- wybrali kurtki, szale, rekawiczki, kozaki i wyprawili niechcianego gościa w rytm piosenki ,,Zimo sio!". 

Przyszedł czas na powitanie pięknej, radosnej i kolorowej Wiosny. Dostojna panienka tańczyła wokół zebranych niosąc koszyczek kwiatów. Uczniowie przyozdobili ją dodatkowo etykietkami roślin, słonecznej pogody, owadów. Wiosna odwdzięczyła się każdemu kolorowym, bibułkowym kwiatkiem. Znowu zabrzmiały słowa piosenki, tym razem chwalące wyczekiwaną porę roku.

Wszyscy uczestnicy bawili się wspaniale, podsumowali zajęcia kolorowymi plakatami wykonanymi w grupach i na dobre zatrzymali Wiosnę w naszych murach śpiewając nawet na przerwie radosne piosenki.

Dziękujemy paniom za przygotowanie i przeprowadzenie zajęć, a p. Anetkę zapraszamy do kolejnych kreacji artystycznych- była wspaniała w obu rolach! Zobaczcie sami.

55675