Przejdź do treści
REKRUTACJA
1
3
5
3
Przejdź do stopki

Piknik Rodzinny na Dzwonku

Piknik Rodzinny na Dzwonku

Treść

Dziś, pod błękitnym i słonecznym niebem, na tle panoramy Beskidu Małego, odbył się szkolny Piknik z okazji Dnia Rodziny- na Dzwonku, w Centrum Aktywności Społecznej, w Gorzeniu Dolnym, na ul. Widokowej 27. 

Uczniowie, pod okiem nauczycieli, przygotowali program artystyczny, w którym zaprosili Rodziców i Opiekunów ,,na łąkę", gdzie zaprezentowały się ,,żabki", ,,pszczółki" i ,,bociany". Później nadszedł ,,ogrodnik" i obudził roztańczone ,,kwiaty". Na koniec gromkim chórem odśpiewano STO LAT oraz pociechy obdarowały przybyłe Mamy i Tatusiów kwiatuszkiem i figurką gipsową. 

Nadszedł czas zabawy i beztroskich harców wśród kwitnących rabatek, w piaskownicy i na trawie. Z watą cukrową w ręku, lemoniadą z owocami i małym co nie co można było korzystać z przygotowanych atrakcji- animacji z paniami z EVENT TIME, pozowaniem do zdjęcia rodzinnego na tle kwiatów, robieniem tatuaży i pałaszowaniu ciast w towarzystwie wypoczywajacych wspólnie Rodziców i Opiekunów.

Na koniec strażacy z OSP Gorzeń Dolny dali niesamowity pokaz swojego sprzętu i umiejętności, co spotkało się z aplauzem małych i dużych uczestników imprezy.

Bardzo dziękujemy przybyłym Gościom na czele z p. Sebastianem Mlakiem, radnym powiatu Wadowickiego, Rodzicom i Opiekunom, rodzeństwu i przyjaciołom. 

Za pomoc przy organizacji Imprezy jesteśmy bardzo wdzięczni pracownikom Centrum Aktywności Społecznej w Gorzeniu Dolnym, strażakom OSP Gorzeń Dolny, animatorkom EVENT TIME oraz wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałej oprawy wydarzenia. 

 

100371