Przejdź do treści
REKRUTACJA
1
3
5
3
Przejdź do stopki

Wizyta zawodoznawcza w zakładzie cukierniczym CUKIERNIA WADOWICE

Wizyta zawodoznawcza w zakładzie cukierniczym CUKIERNIA WADOWICE

Treść

Dziś uczniowie klas szkoły branżowej odbyli wizytę zawodoznawczą, wraz z uczestnictwem w warsztatach, w zakładzie cukierniczym w Kleczy Górnej- w CUKIERNI WADOWICE.

Młodzi cukiernicy, po przygotowaniu się do wejścia na sale produkcyjne, mogli poznać cały szlak wytworzenia wyrobu cukierniczego- od magazynów surowcowych, poprzez przygotowanie różnych rodzajów wypieków, po ozdabianie i pakowanie wyrobu.

Bardzo profesjonalnie przygotowane spotkanie prowadziły niezwykle miłe i świetnie przygotowane Panie. Również pracownicy firmy służyli radą, prezentowali swoje zadania, działanie wszystkich dostępnych maszyn i urządzeń. Duże wrażenie na zwiedzających wywarły nowoczesne hale, różnorodność produkcji i życzliwość załogi.

Uczniowie uczestniczyli również w warsztatach ozdabiania ciastek wieloma technikami. Gotowy produkt cieszył oczy i ...podniebienia!. Być w cukierni i nie spróbować ciast, lodów?? Nie do pomyślenia! 

Za wspaniale przygotowane i poprowadzone spotkanie bardzo dziękujemy Paniom prowadzącym i wszystkim pracownikom. Jesteśmy pod wrażeniem smaków, zapachów i jakości wytworów cukierni. A jak się spisaliśmy oceńcie sami patrząc na zdjęcia.

100372