lis 25
2021

Dzień Życzliwości 2021 i coś więcej…

Dziś nasi uczniowie obchodzili Dzień Życzliwości na terenie szkoły. Kilka dni wcześniej przygotowali listeczki z miłym pozdrowieniem dla kolegi, koleżanki lub pani, pana. Powstało dziś Drzewo Dobrych Życzeń, uczniowie ubrani na żółto zaakcentowali dodatkowo ten dzień.

ŻÓŁTA BRYGADA

Tak wyglądały ,,zbiórki” listeczków z życzeniami, gotowe Drzewo i ,,łańcuch pomocnych rąk” wykonany przez uczniów na zajęciach kreatywnych:

Łańcuch pomocnych rąk i Drzewo Dobrych Życzeń

W tym samym dni przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia, który pięknie wpisał się w nasze dzisiejsze obchody. Nauczyciele i pracownicy szkoły zostali ,,ukoronowani” misiową opaską, co wywołało ogólną radość i gromkie brawa całej społeczności. Miś to przecież symbol przytulasów, spokoju, dobra, radości, życzliwej pomocy…

Plakat Misiowego święta na korytarzu szkolnym

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.