lis 01
2021

Dzień pamięci, zadumy, spadających liści i wspomnień…

Dziś dzień wszystkich Świętych. Nasi uczniowie wraz z nauczycielami pamiętali o tym święcie w poprzednim tygodniu. Pan Wojtek wraz ze swoją klasą- III BR, złożyli kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym nauczycieli ziemi wadowickiej, zmordowanych w obozach koncentracyjnych w latach 1940-1945, na ul. Teatralnej.

Pan Wojtek z uczennicą

uczniowie klasy VIII u, wraz z p.Anią zapalili znicze na grobie Sióstr Nazaretanek w Wadowicach, pamiętając o naszej śp. siostrze Stelli, poprzedniej katechetce szkolnej.

Uczniowie przy grobowcu

Młodsi uczniowie o przemijaniu w przyrodzie uczyli się na łonie natury. Uczniowie klasy IV U, wraz z p.Ulą spędzili piękny, słoneczny listopadowy dzień wśród drzew:

Tym razem klasa IV i spędziła lekcje w otoczeniu pięknych jesiennych drzew. Marsze po lesie są nie tylko zdrowe, ale też ciekawe. Uczniowie dotykali pnia, oglądali korony drzew i spadające barwne liście.

Same zdjęcia mówią więcej o nastroju tego czasu…

Jesienne nostalgie…

Trochę słońca, trochę liści…

Siostra Grażyna przygotowała na ten dzień szczególną atrakcję dla wszystkich uczniów szkoły, z czego każdy skwapliwie skorzystał co widać na stronie FB naszej szkoły. Tutaj można zobaczyć zdjęcie jednej z pań lubiącej takie atrakcje:

Każdy może świętym być…

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.