cze 23
2021

Igrzyska letnie 2021

Dziś uczniowie klas SP i BR wzięli udział na Stadionie Miejskim w Wadowicach w Szkolnych Igrzyskach Letnich zorganizowanych przez p.Wojtka i p.Piotra przy współudziale innych nauczycieli. Biegi, skoki, inne dyscypliny dały całe mnóstwo rekordów, satysfakcji i … grad medali. A oto naoczna relacji p.Natalii:

W środę, 23 czerwca odbyły się zawody sportowe na stadionie Skawy Wadowice. Pogoda nam dopisała – na szczęście ominął nas żar, który od kilku tygodni leje się z nieba. Dopisali również nasi sportowcy, którzy bardzo poważnie podeszli do konkurencji. Wszyscy walczyli do końca! Po zawodach nadszedł czas na uroczystą dekorację – medale wręczali nauczyciele naszej szkoły oraz gość specjalny – Pan Policjant! Każdy uczeń biorący w zawodach został doceniony medalem. Nasze sportowe święto zakończyło się wspólnym spacerem do szkoły.

Dalej, dalej!

Szybciej, szybciej!

Patrzcie kto dekoruje!

Zwycięzcy 1

Zwycięzcy 2

Zwycięzcy 3

Zwycięzcy 4

Zwycięzcy 5

Sami przyznacie, że takiej porcji

radości, entuzjazmu i szczęścia

próżno szukać gdzie indziej…

 

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.