cze 20
2021

V Piknik Organizacji Pozarządowych WSPIERAJMY SIĘ w Wadowicach i MY

Dziś w Parku Miejskim w Wadowicach odbył się V Piknik Organizacji Pozarządowych WSPIERAJMY SIĘ, na który uczniowie- laureaci otrzymali zaproszenie. Laureaci konkursu plastycznego pt.: BARWY ŻYCIA, bo o nich mowa zdobyli miejsca medalowe w swoich kategoriach i dziś odebrali dyplomy i nagrody. Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie AGRADO z Wadowic, jako forma profilaktyki zagrożeń nałogami.

Bardzo dziękujemy uczniom za udział w konkursie, rodzicom za pomoc i dzisiejsza obecność, a wychowawcom za wsparcie wcześniej i dziś na uroczystości.

GRATULACJE!

Wejście na Piknik

Praca Oliwiera na wernisażu

Praca Seweryna

Praca Gabrieli

Wystawa i Laureaci ze swoimi pracami, dyplomami i nagrodami

Praca Kingi

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.