cze 20
2021

Pyszności truskawkowe i inne…

W ostatnich dniach wszyscy uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami postanowili wykorzystać rozkwitający w pełni czas owoców i nowalijek. Każda klasa na swój sposób przyswajała wiedzę i umiejętności, korzystając z dostępnych urządzeń, możliwości i pomysłowości pań. Oto wyniki ich poczynań:

  1. Klasa I PdP (8 czerwca)

    Uczniowie klasy I PDP chcąc przywołać lato ☀️postanowili, że uzupełnią witaminy robiąc, krojąc, siekając, gniotąc, wyciskając i obierając wszystko co najlepsze z owoców, i tak oto powstały te pyszne, apetyczne i pełne witamin wspaniałe sałatki owocowe🍓🍎🍐🍑🍌

 

2. Klasa III A (14 czerwca):

Uczniowie wykonali plan: wyście do sklepu, wybór towarów, zakupy, przygotowanie owoców, wyciskarka i sok, sok sok…

To nasze zakupy

Kupujemy…

Mamy duuużo smacznych, obranych owoców!

Wyciskamy…

i wyciskamy…

I wyciskamy!

 

 

 

 

 

 

Pycha, mamy to!

3. Klasa III U (17 czerwca):

Czas na truskawki. III kl potraktowała temat dosłownie: najpierw praca plastyczna – truskawka cukrem malowana, a potem koktajle truskawkowe i nie tylko. Mniam 🙂

Moja truskawka

Będzie pięknie!

Tutaj też

Zaczynam wypełniać kolorem

Smaczne w każdej postaci

Ale dobre!

 

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.