maj 19
2021

Wielka Uroczystość

„Już gościsz Jezu w sercu mym…”- te słowa z radością wyśpiewali uczniowie z klasy III: Wanessa, Piotr oraz Grzegorz. W słoneczną sobotę 15 maja w kościele św. Piotra Apostoła w Wadowicach po raz pierwszy przyjęli do swoich serc Pana Jezusa ukrytego w Komunii Świętej. Oczywiście dzień wcześniej przystąpili do sakramentu pokuty i pojednania, i oczyścili serca w łasce Bożego Miłosierdzia. Szczęście swoje dzielili z rodzinami oraz Paniami ze szkoły. Życzymy Im, aby radosny dzień I Komunii Świętej pozostawił w sercu każdego z nich szczególny ślad dobroci i miłości Bożej. Niech Pan Jezus, którego goszczą w swym sercu otacza Ich zawsze swoją opieką.

Oto opis wspaniałego zdarzenia, które miało miejsce w naszej, ,,szkolnej” parafii , a było udziałem trójki najmłodszych uczniów.

Dziękujemy siostrze Grażynie za pełne przygotowanie kandydatów, trwające wiele miesięcy i za samo perfekcyjne i wzruszające zorganizowanie i przeprowadzenie samej uroczystości. Oto fotorelacja:

Dekoracja ołtarza

Nasi Komuniści z siostrą Grażyną

Komunista Grzegorz

Wanessa z Paniami i Siostrą

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.