kw. 06
2021

Wielkanoc 2021

Wspomnienie naszej szkolnej Wielkanocy… Cóż, jak wszędzie w okowach pandemii… Jednak panie opiekunki SU, uczniowie i nauczyciele stanęli na wysokości zadani. Uczniowie wyróżniali się nie tylko maseczkami na twarzy, ale i pisankami na przygotowanych wcześniej opaskach.

Część oficjalna

Piękny, króciutki wstęp przygotowali uczniowie klasy ZU i uczennice z SU. Był czas życzeń dla p. Dyrektor i grona pedagogicznego. Następnie wszyscy zostali zaproszeni do obejrzenia okolicznościowego filmu z towarzyszeniem chrupiącego popcornu z prawdziwej kinowej maszyny.

Kino…

Przejście do innej sali i czas zabawy-konkurs wielkanocny: zagadki, roszady, rebusy. Starsi uczniowie współpracowali wspaniale z młodszymi. Wyniki po świętach…

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.