sty 25
2021

Nowa pracownia…

Dziś miało miejsce niezwyczajne wydarzenie. Uczniowie klasy I PdP, wraz z wychowawczynią- p.Małgosią, zakończyli stare, a rozpoczęli nowe półrocze tego roku szkolnego, ale… No właśnie ale- w swojej odświeżonej klasopracowni.  Staraniem p.Dyrektor ich sala wypiękniała: nowe meble, wyposażenie gastronomiczne, wystrój, sprzęt audio- wszystko to stanowi o wartości ich nowego, wspólnego miejsca w naszej szkole. Przy pachnącej herbatce, ze słodkim ciastem rozpoczęli swoją nową przygodę edukacyjną w murach szkoły tej samej a jakby świeższej, ładniejszej… Niech im się wiedzie!

Tu jest miejsce ,,czystości”…

O tym pamiętamy…

Nastrój to podstawa

I jeszcze nasze prace

A teraz herbatka i ciasto

Jest naprawdę miło

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.