paź 17
2019

Światowy Dzień Walki z Głodem u nas

Dziś uczniowie klasy II i III BR pod opieką p. Kasi przygotowali szkolne obchody Światowego Dnia Walki z Głodem obchodzonego 16 października każdego roku. Uczniowie klas szkoły branżowej o profilu kucharz zaplanowali i przygotowali zdrowe śniadanie dla wszystkich obecnych w szkole. W świetlicy, zamienionej w tym dniu w ,,restaurację”, nakryto stoły, serwowano elegancko zdrowe kanapeczki z różnymi dodatkami i herbatkę owocową. Każda klasa miała okazję spokojnie zjeść przygotowany posiłek zachowując zasady kultury przy stole. Wcześniej Ewelina z kl. II BR krótko wprowadziła obecnych w tematykę dnia.

Padł pomysł: a może by tak ,,czwartkowe śniadanko” stało się tradycją?

Przygotowania czas zacząć

Razem łatwiej

Kanapki palce lizać

… i te też

Mina sama mówi za siebie

Śniadanko czwartkowe

Co z tą serwetką zrobić…

Smaczny początek dnia

Najstarszym też smakuje

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.