paź 17
2019

Akcja Babie Lato Jaroszowice 2019

Wczoraj wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami spędzili wspaniałe chwile na łonie natury- pp. opiekunki samorządu uczniowskiego zaplanowały w tym roku szkolnym spotkanie w plenerze pt.: Babie lato 2019. Malowniczy spacer do ośrodka Zbywaczówka w Jaroszowicach wszystkich wprowadził w dobry humor. Wspólne pieczenie kiełbasek, posiłek pod błękitnym niebem, gry i zabawy sprawnościowe i towarzyskie spotkania z kolegami i koleżankami- oto recepta na dobrze spędzony słoneczny, październikowy dzień. Miny uczestników mówią wszystko. zobaczcie sami!

…idziemy, idziemy

… i już się bawimy

… ale fajnie!

… teraz mecz piłki nożnej

…. przygotowanie posiłku

… jeszcze więcej głodomorów

… mniam, ale smakuje na powietrzu

… dalej do przodu!

… wyżej, wyżej!

… rozmawiamy?

… na podsumowanie

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.