paź 10
2019

Dzień Nauczyciela w świetlicy…

Dziewczęta i chłopcy z klasy V, VI, VII i VIII pod opieką p.Iwony Porzyckiej i p. Magdy Woźnickiej przedstawili dziś wzruszającą scenkę teatralną z okazji zbliżającego się Dnia KEN. Aktorzy wcielili się w uczniów organizujących ,,tajne” zebranie na świetlicy szkolnej, by omówić sposób obchodów tego dnia. Pomysły były różne- od ,,słodkich” do  ,,ucieczkowych”. Zwyciężył oczywiście najbardziej ,,poprawny”- piosenka pt.: Samba dla Pani i Pana. 

migawki z wydarzenia

Brawurowo wykonany taniec przez wszystkich na scenie, nawet w towarzystwie p.Iwonki, rozbawił całą publiczność. Na zakończenie życzenia i upominki odebrali nauczyciele i pracownicy szkoły! Bardzo dziękujemy za wspaniałe przedstawienie i życzenia!

małe co nie co od uczniów

tak było na scenie

W drugiej części apelu przyszedł czas na nagrody. P. Edyta zaprosiła na ,,pudło” laureatów konkursu Mistrza Tabliczki Mnożenia w kategorii szkoły podstawowej i szkoły branżowej. Pozostali uczestnicy otrzymali słodkie nagrody pocieszenia.

przyznanie nagród najmłodszym

przyznanie nagród najstarszym

P. Magda wręczyła Książkowy upominek Natalii za wzorowe uczestnictwo w wycieczce do Muzeum Domu Rodzinnego Jana Pawła II, wyjątkową aktywność i kulturę osobistą w casie tego wyjścia.

Gratulacje za wzorową postawę

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.