paź 08
2019

Muzeum JP II w Wadowicach i … kremówki!

Dziś, dzięki s. Grażynie, wszyscy uczniowie naszej szkoły odwiedzili Dom Rodzinny- Muzeum Jana Pawła II w Wadowicach. Wraz z nauczycielami słuchaliśmy ciekawej opowieści p. przewodnika, w skupieniu oglądaliśmy zebrane pamiątki i podziwialiśmy  niesamowite instalacje multimedialne przybliżające życie i działalność naszego wybitnego Rodaka. Miesiąc październik jest okazją do przypomnienia sobie kim był dla nas Jan Paweł II i co nam pozostawił.

Czekamy na wejście do Muzeum

wchodzimy do Muzeum

swobodne rozmowy koleżeńskie

…słuchamy, zapamiętujemy

… pełne skupienie

… można też dotknąć

… historia nad naszymi głowami

…ciekawie tu

Ruchoma szopka wadowicka

Na zakończenie słodka niespodzianka- każdy mógł spróbować i ocenić czy kremówka zasługuje na swoją światową sławę, mniam….

… czekamy na niespodziankę

… i wszystko stało się jasne

… to już jest koniec…

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.