Sty 16
2018

Nasze podniebne marzenia…

Dziś byliśmy 2 razy w niebie… no prawie. Rozpoczęliśmy wycieczkę od zwiedzania Sanktuarium Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wspaniała opowieść przewodnika, zwiedzanie najskrytszych zakamarków bazyliki i klasztoru przykuły uwagę wszystkich uczestników. Na wzgórzu kalwaryjskim naprawdę jest co oglądać.

W drodze do Balic trzeba było ,,naładować akumulatory”, więc zatrzymaliśmy się na ,,popas” w Mc’Donalds.

Od godziny 12.00 zaczęła się przygoda ,,pod chmurami”: uczestniczyliśmy w warsztatach w Centrum Edukacji Lotniczej w Balicach, które działa przy porcie lotniczym w Krakowie. Wspaniałe przeżycia, duża dawka wiedzy, ale przede wszystkim znakomita, twórcza zabawa zajęła nam dwie godziny. Czas upłynął szybko i przyjemnie … jak lot samolotem! Wycieczka była naprawdę udana!

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.