Paź 05
2017

Pasowanie na ucznia w klasie I

Niezwykła uroczystość w naszej szkole była dziś udziałem uczniów klasy I szkoły podstawowej. Wychowawczyni klasy- p. Joanna, zorganizowała bardzo ważny dzień dla swoich uczniów. Wraz z p. Małgosią uroczyście przyjęły chłopców w poczet uczniów naszej szkoły.  Oto szczegółowa relacja pani wychowawczyni:

W dniu 5 października 2017 roku w naszej szkole  odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia szkoły podstawowej. Na uroczystość zaproszeni zostali nauczyciele. Pierwszoklasiści zaprezentowali dotychczas poznane piosenki. Tradycyjnie każdy pierwszak został pasowany na ucznia wielkim piórem. Pierwszoklasiści w strojach galowych recytowali tekst ślubowania. Każdy uczeń ślubował, być dobrym uczniem, szanować swoją szkołę, nauczycieli, rodziców
i ojczyznę. Na zakończenie uroczystość  uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, oraz drobne upominki.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy wielu sukcesów w edukacji szkolnej.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.