Wrz 20
2017

Rocznica wybuchu II wojny światowej

Dziś uczniowie i nauczyciele pamiętali w szczególny sposób o 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Krótki montaż obrazu i słowa oraz pokaz multimedialny przypomniał wszystkim o tej rocznicy. Oto relacja p. Natalii z przebiegu uroczystości:

,, 20 września w naszej szkole odbyła się akademia upamiętniająca wybuch II Wojny Światowej. Rozpoczął ją krótki wstęp, zaprezentowany przez naszych uczniów, mający na celu przypomnienie wszystkim istoty tejże tragicznej rocznicy. Następnie przeszliśmy do oglądania filmu, który wszystkich bardzo wciągnął. Mogliśmy uczestniczyć w wirtualnej podróży na Westerplatte, obejrzeć oryginalne umundurowanie żołnierzy polskich, a także usłyszeć wiele historii ludzi, którzy w tym czasie byli rówieśnikami naszych uczniów.”

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.