Cze 01
2017

Dzień Dziecka w balasku słońca i ogniska, przy książce…

Dzień Dziecka w tym roku obchodziliśmy od samego rana. Na początku klasa II gimnazjum z p.Iwonką przygotowała i przedstawiła wyniki swojej całorocznej pracy z projektem edukacyjnym pt.: ,, Nie jestem sam, ja książkę mam”. uczniowie pokazali prace plastyczne, plakaty, przedstawili scenkę teatralną i opowiedzieli o swoich czytelniczych przygodach. Zachęcali również obecnych do ,,smakowania literatury” przez rozwiązanie quizu czytelniczego. Gratulujemy świetnego projektu!

Druga połowa dnia to zabawy i gry rekreacyjne na boisku w Jaroszowicach- Zbywaczówce. Wszyscy uczniowie i nauczyciele świetnie się bawili przy ognisku, pieczonej kiełbasce rywalizując ze sobą w trakcie konkurencji sportowych: skoki na skakance, zbijak, przeciąganie liny, rzuty do celu. Nawet okoliczni mieszkańcy z ciekawością zerkali zza płotu na nasze poczynania- było na co popatrzeć…

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.