Maj 09
2017

Nasze Muzeum…

Dziś wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami odwiedzili Muzeum- Dom Rodzinny Karola Wojtyły. Co roku, w maju, staramy się szczególnie pamiętać o naszym wielkim rodaku, papieżu Janie Pawle II. Tym razem przypomnieliśmy sobie jak i gdzie to wszystko się zaczęło…

Oto relacja p.Iwony z naszej wycieczki:

Wyjątkowe miejsce, które dziś odwiedziliśmy to Muzeum Jana Pawła II. Niektórzy byli tu już nie raz, a może i nie dwa…To nic, bo za każdym razem jestem tak samo wzruszona, dumna. Pani przewodnik wyjątkowo ciekawie opowiadała nam kolejne fakty i wydarzenia z życia Karola Wojtyły, papieża Jana Pawła II, a my też może trochę „wyjątkowo” słuchaliśmy z wielką uwagą.To bardzo ważne, byśmy znów tam wrócili, by znów móc powspominać, znów posłuchać Jego głosu, a przede wszystkim nigdy nie zapomnieć.Dziękujemy za dzisiejszy dzień…

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.