Maj 08
2017

Dzień UE w naszej szkole

Oto relacja p. Małgosi z przebiegu zajęć związanych z obchodami Dnia UE w naszej szkole:

W dzisiejszym dniu obchodziliśmy Święto Unii Europejskiej. Braliśmy udział w rywalizacji grupowej. Każda z grup otrzymała pakiet, a w nim: wykonanie flagi, wskazanie stolicy, wykonanie plakatu. Wszyscy przystąpili do zadań z wielkim zapałem. Po wyczerpującej pracy plakaty wykonano. Jury obradowało, a uczniowie wykazywali się wiedzą o Unii Europejskiej odpowiadając na pytania pani Ewy. Uwieńczeniem pracy były nagrody dla wszystkich grup. Dla poszczególnych uczniów ( i nie tylko!), którzy pamiętali o kolorach unii w ubiorze- słodka, cukierkowa niespodzianka. Czas szybko minął, a my  jesteśmy bogatsi o wiedzę z zakresu Unii Europejskiej.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.