Kwi 11
2017

Dzień otwarty- Wielkanocne śniadanie

Dziś odbył się zaplanowany od wielu tygodni Dzień Otwarty Szkoły. Nasi uczniowie wraz  z nauczycielami postarali się bardzo, aby przywitać świątecznie i radośnie zebranych Gości. Wychowankowie klas szkoły podstawowej i gimnazjum przedstawili nastrojowy spektakl wraz z życzeniami dla wszystkich zebranych: słowami wiersza i dźwiękami piosenek wprowadzili wielkanocny nastrój do naszej szkoły. Młodzież klas szkoły zawodowej upiekła wcześniej, a dziś zaprezentowała ciasteczka i babkę wielkanocną. Częstowano również wszystkich symbolicznym jakiem. Goście mieli okazję zobaczyć szkołę, porozmawiać z uczniami, rodzicami i nauczycielami. Na koniec uczniowie złożyli sobie okolicznościowe życzenia, zakończone wspólnym poczęstunkiem.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.