Kwi 06
2017

Dzień zdrowia- ruszaj się!

Dziś p. Kasia i p. Basia zaprosiły wszystkich uczniów i nauczycieli do aktywnego świętowania Dnia Zdrowia. Zaczęło się ciekawie- sala gimnastyczna, materace, ławeczki gimnastyczne jako scenografia. Uczniowie podzieleni na pięć grup rozwiązywali quiz nt. zdrowia, odśpiewali wspólnie piosenkę wychwalającą zdrowy sposób żywienia, ale punktem kulminacyjnym obchodów okazał się … taniec! Chłopcy, dziewczynki, panie i panowie wspaniale bawili się tańcząc w rytm znanych przebojów na podstawie układów choreograficznych przedstawianych na filmach. Zabawa była wspaniała. Ruch okazał się kluczem do przyswojenia zasad zdrowego trybu życia. Dziękujemy za świetne spotkanie i …chcemy się zdrowo i radośnie ruszać!

Bo ruch to ZDROWIE, każdy Ci to powie!

Quiz o zdrowiu

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.