Mar 21
2017

Nowi przyjaciele?..

Dziś przyjechała do nas młodzież z ZS nr 2 z Andrychowa, grupa wolontariuszy. Przywieżli ze sobą prezenty: przedstawienie pt.: ,,Czerwony Kapturek” i  upominki własnoręcznie wykonane. A oto relacja p.Iwonki ze spotkania:

Co za dzień…, witaliśmy w szkole wiosnę, jak co roku było miło i wesoło, ale…
W samo południe przyjechali do nas goście z Zespołu szkół  nr 2 w Andrychowie z przedstawieniem o Czerwonym Kapturku. Wszystko było tak jak w bajce tzn, Kapturek spotkał wilka, niepotrzebnie się pochwalił dokąd zmierza, wilk Kapturka przechytrzył, zjadł babcię, rozbolał go brzuch, pojawił się gajowy i całą sprawę szczęśliwie zakończył.
A potem…, wszyscy, dokładnie wszyscy otrzymaliśmy prezenty! Piękne, własnoręcznie szyte i haftowane poduszki. One są po prostu piękne! Każdy mógł wybrać sobie tą, która najbardziej się podobała. A na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Pani zawołała: „Uwaga, wszystkie poduchy w górę i…”. Zresztą zobaczcie sami.
Bardzo dziękujemy za to, że o nas pamiętacie, za prezenty i cudownie spędzony czas, Drodzy Goście!

przedstawienie

prezenty

prezenty

 

 

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.