Mar 09
2017

Dzień Kobiet 2017

Dziś, z jednodniowym poślizgiem, mężczyźni i chłopcy naszej szkoły zaprosili wszystkie Panie i dziewczęta na uroczysty apel związany z tym wspaniałym świętem. Oczekiwania damskiej części publiczności były wielkie- Panowie i młodzieńcy znowu nie zawiedli i stanęli na wysokości zadania.

apel chłopaków

apel chłopaków

Brawurowo przedstawiona sylwetka kobiety, stosunki damsko- męskie w typowych sytuacjach dnia codziennego okraszone świetnie dobranymi piosenkami- dały przedsmak głównej części programu. Gwoździem apelu okazał się występ kabaretowy p. Wojtka i ks. Artura. Wizyta rozkapryszonej pacjentki u lekarza wzbudziła ogólny aplauz widowni.

skecz kabaretowy mężczyzn

skecz kabaretowy mężczyzn

Kochani Panowie, Młodzieńcy i Chłopcy- baaardzo dziękujemy i brawo!!!

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.