Gru 15
2016

Warsztaty świąteczne

W dniu dzisiejszy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach artystycznych. Szczegóły niebawem.. A oto i szczegółowa relacja p. Magdy:

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej . Aby poczuć już ich klimat, uczniowie klas IV-V-VI szkoły podstawowej oraz I-II gimnazjum wraz z wychowawczyniami- p.Madzią i p. Iwonką wybrali się na warsztaty plastyczne do SOWIARNI. Tam pod okiem instruktorki-Pani Zuzy wykonywali ozdoby świąteczne ozdabiane techniką decoupage. Praca tą techniką wszystkim się bardzo spodobała- w ruch poszły palce, pędzle, kleje i suszarki. Grupa działała zgodnie i z dużym zaangażowaniem. Na koniec  kolorowe cudeńka  zostały uwiecznione na wspólnym zdjęciu. Na pewno nie raz jeszcze wrócimy do SOWIARNI…

nasze warsztaty nasze prace

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.