Paź 12
2016

Kadra na Narodowym w Warszawie, my na Zaborzance w Oświęcimiu

Dziś drużyna naszych piłkarzy wspaniale zaprezentowała się na Turnieju Piłkarskim w Oświęcimiu. Mimo bardzo nie sprzyjającej aury, nasi reprezentanci pokazali się z najlepszej strony- o czym świadczy wynik. Jednak relację ,,od sportowej strony” przedstawi trener drużyny. Czekamy…

Oto relacja trenera:

,,Turniej w Oświęcimiu rozgrywany był w dwóch grupach. Nasz zespól trafił do grupy z drużynami z Oświęcimia i Jaworzna. Pierwszy mecz zremisowaliśmy 0:0, a drugi 1:1 i tym sposobem wyszliśmy z grupy z drugiego miejsca.
Półfinał zagraliśmy z bardzo dobrą drużyną z Krakowa. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.
Seria rzutów karnych miała rozstrzygnąć to spotkanie. W karnych wygraliśmy  5:4 awansując do finału rozgrywek.
Bardzo duża zasługa w tym naszego bramkarza. W finale ponownie spotkaliśmy się z Oświęcimiem i niestety polegliśmy 2:1. Drugie miejsce w turnieju to dla nas duży sukces.”
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.