Cze 09
2016

Dzień Rodziny 2016

Dziś  drzwi naszej szkoły otworzyły się szeroko dla Gości. Długo oczekiwane Święto Mamy, Taty i Dziecka nareszcie się odbyło. Pani Dyrektor powitała przybyłych i zaprosiła do wspólnego spędzenia czasu.

Samorząd Uczniowski pod opieka p. Ewy i Małgosi przygotował i przedstawił piękną inscenizację przeplataną wspólnym śpiewem- rodziców i dzieci.

Następnie wszyscy udali się do sali, gdzie klasa II gimnazjum pod opieką p.Basi zachwyciła  widownię adaptacją bajki braci Grimm pt.: ,,Królewna Śnieżka„. Wspaniałe stroje, dekoracja i elementy multimedialne nie były ,,gwoździem programu”, choć zwracały uwagę widzów. Najważniejszym okazał się tekst- teatr wystawiony został w języku niemieckim! Młodzi aktorzy świetnie sobie poradzili a zebrani goście wszystko zrozumieli dzięki tłumaczeniu jednej z uczestniczek spektaklu. Całe przedsięwzięcie było zwieńczeniem projektu edukacyjnego klasy II. Gratulujemy!

Kolejnym punktem dzisiejszego dnia były konkursy i zmagania par: dziecko- rodzic. Czworo ochotników świetnie się bawiło, zdobywając punkty i sympatię widzów. Na zakończenie rozdano małe upominki i medale. Zebrani goście spędzili miło czas przy kawie, ciastku i wspólnej zabawie. Dziękujemy wszystkim organizatorom za świetną zabawę!

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.