Maj 31
2016

Konkursy ekologiczne

Nasi uczniowie chętni uczestniczą w pozaszkolnych konkursach plastycznych o tematyce ekologicznej i regionalnej. Po raz kolejny praca ucznia z naszej placówki przygotowana pod opieką p. Iwony Porzyckiej została zauważona i doceniona przez jury konkursu ogólnopolskiego. Sebastian z klasy VI szkoły podstawowej zdobył  III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym ,,Na ratunek Ziemi”– organizowanym przez Gimnazjum w Niegowici.Agata z klasy III gimnazjum przygotowała pracę plastyczną na  IX Międzyszkolny Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Z przyrodą za pan brat –Mikrokosmos” w Oświęcimiu. Czekamy na wyniki!

Jeszcze jedno, nasze relacje z działań ekologicznych można również zobaczyć na ogólnopolskim portalu: Kluby naszej Ziemi

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.