Maj 18
2016

We Francji EURO 2016, a u nas dziś…

Dziś odbył się XIII Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej organizowany przez nasza szkołę. Opis przebiegu i wyników rozgrywek przygotował sprawozdawca- p.Wojtek:

,,W XIII Turnieju Piłki Nożnej uczestniczyło 5 drużyn. Po raz pierwszy na naszym turnieju zagrały drużyny: ZPSWR z Cieszyna i SP nr 17 z Bielska Białej. Jak zawsze można było liczyć na naszych sąsiadów z Makowa Podhalańskiego oraz Oświęcimia. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Poziom był dosyć zróżnicowany, jednak nie przeszkodziło to dobrej zabawie. Ambicji i waleczności nie można było odmówić nikomu.

Wyniki XIII Turnieju Piłki Nożnej:

  • I miejsce       Cieszyn
  • II miejsce      Wadowice
  • III miejsce     Oświęcim
  • IV miejsce     Maków Podhalański
  • V miejsce      Bielsko Biała”

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.