Maj 14
2016

,,Odpakowani”- nasze działania w ramach prokejektu

Od początku roku szkolnego uczniowie uczestniczący w zajęciach koła przyrodniczego i świetlicy realizowali elementy projektu Odpakowani -ogólnopolskiego projekt aktywnej edukacji ekologicznej. Dziś nadszedł czas podsumowania. W ramach zajęć podnosiliśmy świadomość ekologiczną, prezentując dobre praktyki, a także rozwijając zachowania prospołeczne, pobudzając kreatywność i budując pozytywny trend wokół segregacji opakowań. Wszystkie te cele osiągaliśmy korzystając z propozycji portalu Odpakowani.pl i broszur wydawanych przez organizatora. Poniżej prezentujemy efekty naszych działań.

Jeszcze jedno, nasze relacje z działań ekologicznych można również zobaczyć na ogólnopolskim portalu: Kluby naszej Ziemi

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.