Kwi 29
2016

Święta majowe tuż, tuż…

Dziś obchodziliśmy uroczyście nadchodzące święta majowe: Święto Pracy, Dzień Flagi, Święto Konstytucji 3 Maja. Uczniowie mieli okazję poprzez obraz, słowo, film i piosenkę przypomnieć sobie o symbolach narodowych, słowa hymnu narodowego i historię powstania godła. Nie zabrakło rywalizacji między uczestnikami w grupach i indywidualnie- konkursy rysunkowe, quizy i krzyżówki to domena wielu uczniów. Tradycyjnie również nie zapomniano o osobach, które na dzisiejsze obchody ubrały się z uwzględnieniem barw narodowych. Świetna zabawa, dużo radości i mnóstwo informacji o nadchodzących dniach- to tradycja tych świąt w naszej szkole. Za pomysł i realizację dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu pod opieką p.Gosi i p.Ewy.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.