Kwi 24
2016

Śpiewać (nie)każdy może…

Oto relacja z kolejnej imprezy wyjazdowej, autorstwa p.Ewy:

,,Dnia 23 kwietnia 2016 roku,po raz kolejny reprezentacja naszej szkoły w składzie: Ania, Weronika, Kasia, Sebastian i Łukasz uczestniczyła w IV Festiwalu- Andrychowska Zaczarowana Piosenka. Festiwal zorganizowany został przez Przedszkole nr 3 w Andrychowie przy współpracy z Centrum Kultury i Wypoczynku. Nasi artyści zachwycili publiczność, która potwierdziła uznanie gromkimi brawami. Nie wyniki tu jednak były najważniejsze, ale świetna zabawa i uśmiech na twarzach wykonawców. Każdy z uczestników Festiwalu otrzymał wspaniałe nagrody. Po części festiwalowej mieliśmy okazję oglądnąć występy Rewii Dziecięco- Młodzieżowej „Dino”, uczestniczyć w pokazach z pogranicza nauki i zabawy oraz posilić się smakołykami.”

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.