Mar 19
2016

Mamy III miejsce w Turnieju!

Chłopcy z naszej szkoły 17 marca  uczestniczyli w XXII Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Bielsku Białej. Oto relacja selekcjonera naszej drużyny:

,,Jak to z naszym szczęściem bywa, wylosowaliśmy trudną grupę w której znalazły się też drużyny z Cieszyna i Pszczyny. Pierwszy mecz, jakże ważny, przegraliśmy z zespołem z Cieszyna 4:1. To był zimny prysznic, miny mieliśmy już ponure, a turniej dopiero się rozpoczął. Drugi mecz grupowy z Pszczyną i pełna mobilizacja. Cała drużyna stanęła na wysokości zadania i trzy bramki Piotra M. Wygrywamy 3:0. Tym sposobem wychodzimy z grupy z drugiego miejsca, a Pszczyna jedzie do domu. Kolejny mecz to walka o trzecie miejsce z drużyną z Częstochowy (zeszłorocznym zwycięzcą). Graliśmy bardzo dobrze i wygraliśmy 2:0. W finale zagraliśmy z zespołami z Bielska – Białej i Cieszyna.
Pierwsza potyczka z drużyną z Bielska (gospodarzem turnieju) przegrana zaledwie 1:0.
Drugi mecz Z Cieszynem przegraliśmy 3:0. W tym meczu opadliśmy już z sił.
W ten sposób wywalczyliśmy III miejsce (na 9 drużyn), najlepsze od kilkunastu lat.
Wszystkie gole dla naszego zespołu, a było ich 6, zdobył Piotr M.” p. Wojciech Grygiel

Dziękujemy i gratulujemy!

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.