Mar 10
2016

Pigułka dla zdrowia …duszy

Dziś ks. Artur, katecheta w naszej szkole, zaprosił nas na doroczną kurację– Wielkopostny Dzień Skupienia. Mieliśmy okazję uczestniczyć we Mszy Św. wraz z modlitwą do św. Jana Pawła II, min. w intencji społeczności naszej szkoły. Chętni mogli skorzystać z sakramentu pojednania. W kaplicy ksiądz zaaplikował nam dawkę dobrego słowa- krótką katechezę o dobrej spowiedzi i przygotowaniu do Wielkanocy.

Zwieńczeniem terapii była Droga Krzyżowa, prowadzona przez ks. Artura z aktywnym uczestnictwem pacjentów, uczniów naszej szkoły- czternastu z nich osobiście trzymało krzyż, przekazując go sobie wzajemnie.

Miejmy nadzieję, że ten uzdrawiający dotyk przyniesie niespodziewanie dobre efekty.

Krótki, ale intensywnie spędzony czas w Klinice pw. św. Piotra w Wadowicach, był dla uczniów i nauczycieli szkoły ważnym momentem w roku szkolnym, działającym jak plaster na zadrapania dnia codziennego…

Dziękujemy księdzu Arturowi i proboszczowi parafii pw. św Piotra w Wadowicach.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.