Gru 10
2015

Niezwykłe kino, niezwykła lekcja

Dziś uczniowie wszystkich klas naszej szkoły pojechali do Krakowa, aby odbyć niecodzienne zajęcia- w 6 salach kinowych mieli okazję przeżywać i uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych angażując nie tylko umysł, ale i wszystkie zmysły. Programy Królestwo zwierząt i Podróże kosmiczne w sposób ciekawy, zabawny i fascynujący przybliżyły wszystkim uczestnikom trudną tematykę z zakresu biologii i astronomii. Reakcje na pojawiające się obrazy, dźwięki, wrażenia ruchowe nie pozostawiały żadnych wątpliwości- taka nauka budzi radość, uśmiech , zaangażowanie.

Mamy nadzieję, że warto było pojechać- zobaczyć, usłyszeć, poczuć i dzięki temu zrozumieć.

Wycieczka miała miejsce w Cinema Parku w Krakowie, w centrum handlowym Bonarka, dzięki czemu uczniowie mieli okazję podziwiać fantastyczny wystrój świąteczny witryn sklepowych i alejek handlowych, co dodatkowo wprawiło wszystkich we wspaniały nastrój.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.