Lis 25
2015

Słodko, smacznie, kolorowo…

25 listopada uczniowie klas zawodowych pod opieką pani dyrektor i pani Kasi po raz kolejny wybrali się na staż – wizytę zawodoznawczą. Wyjazd zorganizowany został w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce. Tym razem uczniowie wybrali się do Stryszowa, gdzie zwiedzili prężnie działającą piekarnię. Zapoznali się z układem funkcjonalnym zakładu oraz poznali tajniki pracy cukiernika. Pani Beata Kolasa zorganizowała bardzo ciekawe zajęcia, które przybliżyły wszystkich do Świąt Bożego Narodzenia. Upieczone i udekorowane pierniczki wyglądały tak smacznie, że nikt nie potrafił się im oprzeć. Część z nich zawiśnie na choince, a reszta znajdzie swoje miejsce na wigilijnym stole.
Dziękujemy za wspólny, jakże udany wyjazd.

Tekst i zdjęcia: K. Kasperek

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.