Lis 03
2015

Wyprawa po jesienne skarby

,,… 28 X br.udaliśmy się do Parku Miejskiego w Wadowicach, by obserwować przyrodę, podziwiać uroki złotej polskiej jesieni. Byliśmy oczarowani widokiem parku , który w promieniach słońca wyglądał bajkowo. Podczas wycieczki uczyliśmy się rozpoznawać popularne drzewa liściaste i iglaste. Mieliśmy też chwilę na buszowanie w liściach i rekreację na placu zabaw. Do szkoły wróciliśmy w doskonałych humorach , z bukietami z liści i mnóstwem innych skarbów jesieni…”

tekst: M. Woźnicka

Takie wspomnienia i taaakie zdjęcia dostarczyła nam klasa IV- VI szkoły podstawowej z p.wychowawczynią.

Jeszcze jedno, nasze relacje z działań ekologicznych można również zobaczyć na ogólnopolskim portalu: Kluby naszej Ziemi

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.